Lisa Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

Web sitemi kime yaptırmalıyım ?

İnternet kullanımının her geçen gün artmasıyla beraber firmalar için de web sitesi yaptırmak da önemli bir hal almıştır. Bu noktada en önemli soru web sitenizi kime-hangi firmaya yaptıracağınızdır. Web tasarım hizmeti sunan firmaların sayısı her geçen gün artmakla beraber, sektöre duyulan güven de azalmaktadır.

Web sitesi yaptırmayı düşünen firma ve kişilerin yaptıkları en önemli hata fiyat odaklı olmalarıdır. Arama motoruna “ ucuz web sitesi, web site fiyatları ” yazdığınızda 50-100 liraya site yaptığını iddia eden bir çok firmayla karşılaşacaksınızdır. Ancak web tasarım hizmetinin sabit bir fiyatı olamaz. Ucuz web sitesi adı altında bir web tasarım hizmeti almanız sizi bir çok yönden olumsuz etkileyecektir. Öncelikle firmanızın kurumsallığını zedeler, size müşteri kaybettirir ve en önemlisi zaman kaybına neden olur. Bu noktada web sitenizi yaptıracağınız firmaya karar verirken fiyat kriteri sizin için en önemli neden olmamalıdır.

  • Birden fazla web tasarım firmasından fiyat teklifi alın. Ve bu fiyatın kapsamı hakkında detaylı bilgilendirme isteyin.
  • Hazır bir web tasarım paketi almaktan kaçının. (Hazır web paketleri uygun fiyatlı olmakla beraber size özel bir çalışma olmadığını unutmayınız. Hazır paket sunan firmalar web tasarım işini hizmet olarak değil de ürün olarak görürler ve size satmış olduğu paketi yüzlerce firmaya daha satacaktır ki bu sizin için iyi bir şey değildir.)
  • Mobil uyumlu bir tasarım hazırlanacağından emin olun.
  • Arama motoru optimizasyonuna uygun bir altyapıya sahip olup olmayacağı hakkında bilgi isteyin.
  • Fiyat teklifi veren firmanın sizi tanımaya çalışıp çalışmadığına dikkat edin. (Sektörünüzü , hizmetlerinizi, şirket konumunuzu öğrenmeden fiyat veren firmalardan uzak durun.)
  • Ve bir firmadan hizmet aldığınıza emin olun.

Bütün bu kriterler dikkate alındığında size en iyi özellikleri sunan firmaların referanslarını inceleyerek daha önce yaptığı işleri göz önüne alın. Daha çok referans yerine daha iyi referanslı firmaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Web tasarım teklifi alın

 

Bizden Haber Alın

E-mail adresini kayıt ederek, yeni gelişmelerden hızlı bir şekilde haber alabilirsiniz.

Adres: Sancak Sokak İstanbul, Türkiye . Reviewed by Kurumsal Müşteriler rated: 1765 / 10

Web Tasarım

Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, SEO, Özel Yazılım 02.04.2020
Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, Kurumsal SEO, Web Yazılım
Lisa Yazılım