Günlük yaşantımızın merkezine oturan internet, zamanla kurumsal firmalar için de internette varolmanın önemi giderek artmıştır. Küçük-büyük her işletme için website sahibi olma gerekliliği oluşmuştur. Bundan 7-8 yıl öncesinde firmalar "web sitem olsun yeter" yaklaşımındayken, şuan "rakiplerimden farkımı ortaya koyacak bir kurumsal sitem olsun" halini almıştır. Bu yazımızda kurumsal firmalar için kurumsal web tasarımın önemi hakkında bilgiler ve ipuçları veriyoruz.

Kurumsal Web Sitenin Önemi Nedir?

  • İnternet, 7/24 tanıtımınızı yapacağınız, kolay ve ekonomik reklam aracıdır. Hazır paket kurumsal web tasarım almazsanız, web tasarım için 1 kere ödeyeceğiniz hizmet bedeli ile web sitenizi ömür boyu kullanma hakkınız vardır.
  • İyi bir kurumsal web siteniz varsa, yeni müşteriler elde etme, rakiplerinize fark yaratma imkanınız vardır.
  • Günlük hayatımızın merkezine oturan internet ile, sektör farketmeksizin potansiyel müşteriler internetten "web tasarım firmaları,küçükçekmece temizlik firmaları" şeklinde arama yaparak hizmet veya ürün alır. İnternet siteniz yoksa müşteriniz olabilecek internet kullanıcılarını diğer rakip firmalarınıza kaptırırsınız.
  • Varolan müşterilerinizin her birine tek tek çalışmalarınızı anlatmaz, internet siteniz vasıtasıyla tüm referanslarınıza, hizmetlerinizin içeriğine ulaşır.
  • Varolan müşterilerinizin gözünde olumlu imaj kazanmanızı sağlar.

Lisa Yazılım'dan kurumsal web tasarım teklifi almak için tıklayın