Lisa Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

E-ticaret sektörünün en önemli alanlarından biri de online çiçek sipariş siteleri olmuştur. Özel bir günde sevdiğini mutlu etmek, mutluluğunu paylaşmak için çiçek siparişi vermek isteyen hemen her kişi internet siteleri aracılığı ile çiçekçiye gitmeden çiçek gönderebiliyor. Bu sebeple çiçekçiler için büyük önem taşıyan internet siteleri, artık olmazsa olmaz bir konuma gelmiştir. 

Bizler Lisa Yazılım ekibi olarak, çiçekçiler için ihtiyaçları olan yazılım ve internet sitesi altyapısını özel olarak hazırlıyor ve sunuyoruz. Hazır e-ticaret sitesi yazılımlarından farklı olarak bizler her sene website ücreti almayarak müşterilerimize kolaylıklar sunuyoruz. Özel yazılım seçeneği ile sunduğumuz çiçekçi sitesi altyapısını tek seferlik ödeme ile ömür boyu kullanma hakkına sahip olursunuz. 

Çiçek Siteleri Örnekleri

Antalya Çiçek Sarayı

çiçek satış sitesi

Aksu Çiçek

online çiçek satış siteleri örneği

Lara Çiçekçi

online çiçekçi sitesi

Çiçekçi Web Tasarım

Çiçekçi web tasarımı yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek size özel seçeneklerle web tasarım sahibi olabilirsiniz. Çiçekçi web tasarımı satışı yapanlardan farklı olarak biz; yıllık aidat-hizmet bedeli almıyoruz! Bu yönümüzle tercih etme sebebiniz olabiliriz. Çünkü yıllık ödeme alan çiçekçi web tasarım firmaları; internetten elde ettiğiniz kazancı her yıl dışarıya ödemenize sebep olabilir. 

Hazır Çiçekçi Sitesi

Hazır çiçekçi web sitesi tasarımı yaptırmanın doğru adresi lisayazilim.com'dasiniz. Lisa yazılım size özel çiçekçi sitenizi en kısa sürede açarak sitenizden satış yapmaya başlamanızı sağlıyor. 

Çiçek Satış Sitesi

Bir çok çiçekçi mevcutta bizim yazılım altyapımızı kullanan web siteleri ile günde yüzlerce satış yapmakta ve cirolarını arttırmışlardır. Çiçek satış sitesi yazılımımız güncel teknolojilerle uyumlu, esnek, yönetim panelli, mobil uyumlu bir altyapı ve arayüze sahiptir. Çiçek satış sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet garantisi ile iletişime geçin, e-ticaret ile siz de kazanmaya başlayın. 

Lisa Yazılım olarak bizler, büyük firmalarla çalışan, ürün satışına değil hizmete odaklı çalışan bir firmayız. Bu sebeple yazılımlarımızda istediğiniz her türlü geliştirmeyi yapma imkanımız vardır. Çiçekçi web sitenizi daha farklı bir konseptle sunmak veya özel bir proje olarak ortaya çıkarmak istiyorsanız da bizimle iletişime geçerek başlayabilirsiniz. Yüzlerce mutlu referanslarımız arasında sizleri görmekten mutluluk duyacağımızı belirtiyoruz.

İletişime geçmek için hemen buraya tıklayın.

Bizden Haber Alın

E-mail adresini kayıt ederek, yeni gelişmelerden hızlı bir şekilde haber alabilirsiniz.

Adres: Sancak Sokak İstanbul, Türkiye . Reviewed by Kurumsal Müşteriler rated: 1765 / 10

Web Tasarım

Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, SEO, Özel Yazılım 19.04.2019
Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, Kurumsal SEO, Web Yazılım
Lisa Yazılım