Web yazılım, web sunucu üzerinde çalışan, programlanmış internet siteleridir.

Web yazılım, web dünyasının başlangıcı olan HTML' e dinamiklik özelliğinin getirilme ihtiyacı ile geliştirilmiş bir yapıdır. Web yazılımın internet dünyası ile tanışması ile tüm internet siteleri, kurumsal web siteler dinamik bir hal almıştır. Yani web tasarım ile yazılımın birleşiminden web yazılım oluşmaktadır.

Asıl amacı işleri kolaylaştırmak olan yazılım çözümleri, ilk zamanlarda masaüstü yazılımlarla hayatımıza girmiş, ancak gelişen teknolojilerle web, mobil gibi hizmetlerle gelişim göstermiştir. Masaüstü yazılımla yapılan her türlü yazılım günümüzde web tabanlı çözümlerle varlığını sürdürerek işlerinizi kolaylaştırıyor. İhtiyacınız her ne olursa web yazılım ile hem masaüstü, hem web tabanlı sistemlerle işlerinizi kolaylaştırabilir, sistematik bir düzene oturtabilirsiniz.

Web Yazılım Hizmetleri

Lisa Yazılım olarak, Microsoft .NET teknolojilerini kullandığımız güçlü altyapımızla firmanıza özel web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Web yazılım talebiniz müşteri takip sistemi, proje yönetim yazılımı, web tabanlı bayilik sistemi olabileceği gibi tamamen size özel yeni bir proje fikri de olabilir. Web dünyasının kolaylıklarını, ihtiyaçlarınızla şekillendirerek web yazılıma dönüştürmek için hemen bizimle iletişime geçebilir, web yazılımınız için profesyonel adımınızı atabilirsiniz.

Web Yazılım taleplerinizi sektör ne olursa olsun karşılayabiliriz. Talep ettiğiniz web yazılım bir muhasebe programı da olabilir, proje yönetim sistemi, restaurant takip sistemi. Farketmeksizin her türlü yazılım talebinizi projeye çevirebiliyoruz.

Web Yazılım İstanbul

Web yazılım İstanbul hizmetlerinde çalışmak için yazılım firması arayışı içindeyseniz, Lisa Yazılım olarak web yazılımda 5 yıllık tecrübemiz, güçlü kadromuz, müşteri memnuniyeti esasımız ile sizlere hizmet vermek isteriz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek yazılım talebinde bulunmak.

Web Yazılım Fiyatları

Web yazılım fiyatları, İstanbulda yüksektir. Çoğu firma yazılım projeleri için bizim vereceğimiz fiyattan kat kat fazlasını vermektedir. Bu sebeple el sıkıştığımız çoğu proje web yazılım olmaktadır.

Web Yazılım

İnternet her geçen gün büyümeye devam eden, teknolojiyle paralel bir şekilde gelişen büyük bir ekosistemdir. Bu sistemin belli başlı alanlarında, bazı gereksinimler için güncellik ve çözüme, her şeyden önemlisi benzersiz ve mükemmel sistemler ihtiyacı bulunmaktadır. Bu gereksinimleri karşılamak için web yazılım çalışmalarının temelini kod mimarisi oluşturmaktadır. Lisa Yazılım, web yazılım çalışmalarında benzersiz tasarımlarla çözüm odaklı bir hizmet sunuyor.

Lisa Yazılım projenizi dinler ve hedeflerinize giden yolda sizlere destek olur!

Bizler çözüm ortağınız olarak gereksinimlerinize uygun şekilde geliştirdiğimiz özel tasarlanmış, amaçlarınıza en doğru yoldan ulaşmanızı sağlayan ve projelerinizi büyütmeniz için web, mobil ve diğer tüm yazılım uygulamalarını geliştirir ve projelerinize ilham kaynağı olan dijital deneyimler tasarlarız. Profesyonel yazılım uzmanlarından bir araya gelen kadromuzla, hatalı çalışmaları en düşük seviyeye indirir, kreatif fikirlerimizi kodlara dönüştürür ve bu çalışmalardan maksimum verim elde etmenizi sağlarız. Hizmet verdiğimiz kurumlara özel çözümler sunar, analizler sonucu web yazılımları sunarız. Profesyonel bir yazılım geliştirme hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, gereksinimlerinizi belirleyip, geri kalan çalışmaları alanında uzman olan web tasarım ve yazılım ekibimize bırakın.

Web Yazılımlar İçin Sunduğumuz Hizmetler

CMS- İçerik Yönetim Sistemi

Web tasarım çalışmalarında ürettiğimiz projelerin kaliteli bir şekilde sunulabilmesi için kullanıcı dostu içerik yönetim sistemi sizleri birçok avantaj kazandırmaktadır. Bunlar;

  • Web sitenizi herhangi bir sınırlama yaşamadan esnek bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan bir yapı
  • TTK gereğince istenen yapıda güncelleme imkânı
  • Yazılım ve arama motorlarında görünebilir olabilmeniz için sağlanan destekler
  • Sınırsız bir şekilde içerik ekleme, dil, kategori ve menü ekleme özellikleri
  • Hosting ve Domain takibi, site kullanıcı istatistikleri
  • Online güncelleme sayesinde yazılım güncellemelerinden otomatik bir şekilde yararlanma olanağı
  • Dil yönetimi, modül yönetimi, veri tabanı yönetimi, template yönetimi, multimedya
  • Site başlangıç dili, mobil tasarım, site durumu, veri tabanına ait bilgiler, FTP bilgileri ve yetkili mail adres verileri.

Özel Yazılım

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sıfırdan özel yazılımlarla uygulamalar geliştirir sizlere sunarız. Şirket yapınız ve personellerinizin daha konforlu çalışmasını sağlayan, zaman kazandıran özel yazılımlarla sizlere hizmet veririz.

Mobil Uygulama

Lisa Yazılım teknolojinin gelişimini takip ederek, mobil platformlara uyumlu sağlaya mobil uygulamalar geliştirmektedir. Firmanızın müşteri ve personellerinin yararlanabileceği iOS ve Android tabanlı uygulamalar geliştirip, teknoloji Trendleriyle uyumlu bir şekilde çalışmanızı sağlıyoruz.

B2B

Firmaların sahadaki satış temsilcileri, müşteri ve bayilerine hitap eden web yazılım uygulamalarının genel ismi B2B olarak bilinmektedir. Akıllı cihazlar ve tabletler üzerinden desteklenen işlerin bütün adımlarını ve tüm süreçlerini yönetmenize olanak tanır. Stok durumu, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı ve sipariş takibi gibi tüm çalışmaların entegre bir şekilde çalışmasını sağlayan uygulamalardır.

Lisa Yazılım, özel çözümleriyle rakiplerinize göre fark yaratan uygulamalara sahip olmanız için sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.