Web yazılım, web sunucu üzerinde çalışan, programlanmış internet siteleridir.

Web yazılım, web dünyasının başlangıcı olan HTML' e dinamiklik özelliğinin getirilme ihtiyacı ile geliştirilmiş bir yapıdır. Web yazılımın internet dünyası ile tanışması ile tüm internet siteleri, kurumsal web siteler dinamik bir hal almıştır. Yani web tasarım ile yazılımın birleşiminden web yazılım oluşmaktadır.

Asıl amacı işleri kolaylaştırmak olan yazılım çözümleri, ilk zamanlarda masaüstü yazılımlarla hayatımıza girmiş, ancak gelişen teknolojilerle web, mobil gibi hizmetlerle gelişim göstermiştir. Masaüstü yazılımla yapılan her türlü yazılım günümüzde web tabanlı çözümlerle varlığını sürdürerek işlerinizi kolaylaştırıyor. İhtiyacınız her ne olursa web yazılım ile hem masaüstü, hem web tabanlı sistemlerle işlerinizi kolaylaştırabilir, sistematik bir düzene oturtabilirsiniz.

Web Yazılım Hizmetleri

Lisa Yazılım olarak, Microsoft .NET teknolojilerini kullandığımız güçlü altyapımızla firmanıza özel web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Web yazılım talebiniz müşteri takip sistemi, proje yönetim yazılımı, web tabanlı bayilik sistemi olabileceği gibi tamamen size özel yeni bir proje fikri de olabilir. Web dünyasının kolaylıklarını, ihtiyaçlarınızla şekillendirerek web yazılıma dönüştürmek için hemen bizimle iletişime geçebilir, web yazılımınız için profesyonel adımınızı atabilirsiniz.

Web Yazılım taleplerinizi sektör ne olursa olsun karşılayabiliriz. Talep ettiğiniz web yazılım bir muhasebe programı da olabilir, proje yönetim sistemi, restaurant takip sistemi. Farketmeksizin her türlü yazılım talebinizi projeye çevirebiliyoruz.

Web Yazılım İstanbul

Web yazılım İstanbul hizmetlerinde çalışmak için yazılım firması arayışı içindeyseniz, Lisa Yazılım olarak web yazılımda 5 yıllık tecrübemiz, güçlü kadromuz, müşteri memnuniyeti esasımız ile sizlere hizmet vermek isteriz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek yazılım talebinde bulunmak.

Web Yazılım Fiyatları

Web yazılım fiyatları, İstanbulda yüksektir. Çoğu firma yazılım projeleri için bizim vereceğimiz fiyattan kat kat fazlasını vermektedir. Bu sebeple el sıkıştığımız çoğu proje web yazılım olmaktadır.