Lisa Yazılım olarak, yola çıktığımız ilk günden bu güne kadar yalnızca kurumsal firmalara değil, bireysel müşterilerimize de hizmet sağladık. İnternet girişimcilerin ihtiyacı olan tasarım, yazılım, dijital pazarlama ihtiyaçlarının tamamını uzman ekibimiz ile karşılıyoruz.

Bir İnternet projem var, ancak ne yapacağımı bilmiyorum” diyorsanız

Girişimcilerin Yanındayız

Muhteşem bir internet projesi fikri, ancak hayata geçtiğinde değerlenir. Lisa Yazılım ekibi olarak girişimcilerin internet projelerini uzman ekibimiz ile tasarlıyor, geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz. Bugüne kadar bir çok başarılı girişimci ile çalışarak yeni projeleri hayata geçirdik.

Sizler de internet projenizi hayata geçirmek için dinamik ve profesyonel bir ekip arayışındaysanız hemen bizimle iletişime geçin.

Projenizi bizimle paylaşmak konusunda endişeleriniz var ise, gizlilik sözleşmesi altında karşılıklı güven ortamında görüşebiliriz.

Bugüne kadar birçok girişimcinin hayalindeki projeyi hayata geçirme konusunda yol arkadaşı olduk ve siz şu satırları okurken yeni projeleri görüşüyor veya hayata geçiriyor olabiliriz. Kim bilir belki de başlayacağımız sıradaki projemiz sizin projenizdir :)