Lisa Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

Lisa Yazılım olarak, yola çıktığımız ilk günden bu güne kadar yalnızca kurumsal firmalara değil, bireysel müşterilerimize de hizmet sağladık. İnternet girişimcilerin ihtiyacı olan tasarım, yazılım, dijital pazarlama ihtiyaçlarının tamamını uzman ekibimiz ile karşılıyoruz.

Bir İnternet projem var, ancak ne yapacağımı bilmiyorum” diyorsanız

Girişimcilerin Yanındayız

Muhteşem bir internet projesi fikri, ancak hayata geçtiğinde değerlenir. Lisa Yazılım ekibi olarak girişimcilerin internet projelerini uzman ekibimiz ile tasarlıyor, geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz. Bugüne kadar bir çok başarılı girişimci ile çalışarak yeni projeleri hayata geçirdik.

Sizler de internet projenizi hayata geçirmek için dinamik ve profesyonel bir ekip arayışındaysanız hemen bizimle iletişime geçin.

Projenizi bizimle paylaşmak konusunda endişeleriniz var ise, gizlilik sözleşmesi altında karşılıklı güven ortamında görüşebiliriz.

Bugüne kadar birçok girişimcinin hayalindeki projeyi hayata geçirme konusunda yol arkadaşı olduk ve siz şu satırları okurken yeni projeleri görüşüyor veya hayata geçiriyor olabiliriz. Kim bilir belki de başlayacağımız sıradaki projemiz sizin projenizdir :)

 

 

Bizden Haber Alın

E-mail adresini kayıt ederek, yeni gelişmelerden hızlı bir şekilde haber alabilirsiniz.

Adres: Sancak Sokak İstanbul, Türkiye . Reviewed by Kurumsal Müşteriler rated: 1765 / 10

Web Tasarım

Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, SEO, Özel Yazılım 20.02.2020
Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, Kurumsal SEO, Web Yazılım
Lisa Yazılım