Lisa Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

Kurumsal SEO Danışmanlığı aylık seo çalışması yaptırma isteyen kurumsal müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmettir. Arama motorlarında sektörünüz için önemli kelimelerde üst sıralarda çıkmanızı sağlayan hizmetimiz sayesinde interneti bir reklam aracı olarak kullanıyor yeni müşteriler elde ediyorsunuz. Kurumsal SEO ile rakiplerinizi geride bırakmanız sektördeki pastadan en büyük dilimi almanız anlamına geliyor ki, bu sizin için marka olma yolunda atacağınız önemli bir adımdır.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?

Kurumsal SEO Danışmanlığı, kurumsal firmaları hedefleyen SEO çalışmalarına verilen isimdir. Kurumsal SEO danışmanlığı kapsamında, firmanın SEO çalışması yürütülüyor olup aynı zamanda itibar kazanması adına çalışmalar yürütülmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Site İçi Kurumsal SEO Çalışmaları

  • HTML Geliştirmeler: web tasarımınızın elverdiğince SEO altyapısına uygulanması.
  • Site İçerikleri: Web sitenizdeki içerikler özgün mü? Yoksa çalıntı mı? Kopya içerik ile kurumsal SEO danışmanlığımızı yürütmemiz mümkün değil. Bu konuda size de görev düşüyor çünkü sektörünüzle ilgili içerik yazılması gerekecek.
  • Site içi linklemeler: Site içerisindeki navigasyonun sağlanması ve SEOya uygun hale getirilmesi.
  • Title-Meta Düzenlemeler: Sitenizin başlık ve meta etiketlerini SEO Danışmanlığı kapsamında düzenliyor, hem arama motorlarının ilgisini, hem de müşterilerinizin çekecek şekilde güçlendiriyoruz.

Site Dışı Kurumsal SEO Çalışmaları

  • Yüksek Kaliteli Backlink Alımları: Web sitenizin arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli olan backlink alımlarını, kaliteli ve kalıcı olacak şekilde en doğal görüntüde web sitenize sağlıyor olup, web sitenizin arama motorlarının gözüne girmesini sağlıyoruz.
  • Sosyal Medya: Google SEO çalışmalarında gitgide önemli olan sosyal medya sinyallerini web sitenize sağlıyoruz, böylelikle dooğal bir SEO çalışması yapıyoruz.
  • Backlink Kontrolü: Sitenizin backlink kontrolünü yaparak sitenize negatif SEO uygulayan rakiplerinizi engelliyoruz.
  • Raporlama: Web sitenizde Kurumsal SEO Danışmanlığı yaptığımız süre zarfında raporlamalar yaparak çalışmalardan haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Lisa Yazılım olarak SEO’da uzman ekibimiz ile Kurumsal SEO Danışmanlığı yapıyoruz. Web tasarımınız için Kurumsal SEO Danışmanlığı fiyat teklifi almak için SEO Teklif Formumuzu doldurabilir, en uygun SEO teklifini alabilirsiniz.

 

Bizden Haber Alın

E-mail adresini kayıt ederek, yeni gelişmelerden hızlı bir şekilde haber alabilirsiniz.

Adres: Sancak Sokak İstanbul, Türkiye . Reviewed by Kurumsal Müşteriler rated: 1765 / 10

Web Tasarım

Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, SEO, Özel Yazılım 20.10.2019
Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, Kurumsal SEO, Web Yazılım
Lisa Yazılım