Lisa Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

E-ticaret kullanımının gitgide artmasıyla; internet girişimcilerinin sayısı da her geçen gün artış göstermeye devam ediyor.

Pazaryeri satış modelini istediği sektöre uyarlayan hemen her internet şirketi milyon dolarlık işlem hacimlerine kolayca ulaşabiliyor. Hal böyle olunca internet girişimcileri pazaryeri yazılımı ile kolaylıkla internet dünyasına giriş yapmayı istiyor.

Piyasada yüzlerce hazır pazaryeri altyapı yazılımı bulunuyor. Ancak bu yazılımlar hem içlerinde yüzlerce gereksiz özellik bulunduruyor, hem de yıllık olarak ödeme yaparak kullanılması gerekiyor. Bu sebeple her sene kira öder gibi belli bir ücreti pazaryeri yazılımına ödemek yerine, %100 lisansını elinizde bulunduracak bir altyapı ile yayına çıkmanız uzun vadede sizin için daha karlı olacaktır.

Lisa Yazılım olarak hazır paket pazaryeri yazılımı yapmadığımızı belirtmek isteriz. Özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlar ile pazaryeri yazılım üretebiliriz. Yapacağımız internet sitesi tamamen size özel olacaktır. Bize tek seferlik yazılım ödemesi yaparsınız ve internet sitesinin tüm hakları elinizde olur. 

Bu sebeple bizden fiyat almadan pazaryeri girişiminde bulunmamanızı öneriyoruz.

Pazaryeri Yazılımı Yaptırmak İstiyorum

Pazaryeri yazılımı yaptırmak istiyorum diyorsanız, Lisa Yazılım olarak uygun fiyatlı, kaliteli bir yazılım altyapısı sunacağımızı garanti ediyoruz. Sektörel güçlü referanslara sahip firmamız ile pazaryerinde güçlü ve kendinden emin bir şekilde giriş yapmanız için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

 

 

Bizden Haber Alın

E-mail adresini kayıt ederek, yeni gelişmelerden hızlı bir şekilde haber alabilirsiniz.

Adres: Sancak Sokak İstanbul, Türkiye . Reviewed by Kurumsal Müşteriler rated: 1765 / 10

Web Tasarım

Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, SEO, Özel Yazılım 02.04.2020
Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, Kurumsal SEO, Web Yazılım
Lisa Yazılım