Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen herkes, öncelikle arama motorunda araştırma yaparak başlar. Web sitesi yaptırmak istiyorsanız, yaptırabileceğiniz seçenekler bellidir; ya freelance web tasarımcıdan hizmet alırsınız ya da kurumsal web tasarım firmasından hizmet almalısınız. Küçük işletmeler için freelancer hizmeti bir çözüm olabilir ancak kurumsal firmalar için tercih edilmemelidir. Web tasarım firmasından hizmet almak en sağlıklı ve güvenilir çalışma ortamı sağlar. Yaşanacak herhangi bir sorunda mesai saatlerinde destek alabilirsiniz.

web sitesi yaptırmak istiyorum

Web sitesi istiyorum

Web sitesi istiyorsanız, web tasarım firması ile iletişime geçerek web tasarım teklifi alarak ilk adımı atmalısınız. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarını belirleyerek izah etmeniz halinde web tasarım firması yapılacak çalışma detaylarını sizinle paylaşacaktır. Bir konuda sizi uyarmalıyız ki; yapılacak çalışma hakkında herhangi bir detay almadan; isteklerinizi ve taleplerini öğrenmeden; sektörünüzü ve rakiplerinizi sormadan teklif veren firmalardan uzak durun. Bu firmalar hazır web sitesini size kurarak basit iş çıkarmayı hedefler ve siz amacınıza ulaşamazsınız.

Web sitesi yaptırmak için gerekenler

Web sitesi yaptırmak için neler mi gerekli? Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Web sitesi ile ilgili amacınız ne? Web sitesinde hangi modülleri kullanacaksınız? Örn: hakkımızda, ürünler, duyurular gibi. Daha sonra web tasarım firması ile iletişime geçerek teklif almanız gerekiyor. Web tasarım teklifini onaylamanız haline çalışmalara başlanır. Web siteniz her yönüyle tamamlandığında, içeriklerinizi yönetim panelinden eklersiniz ve yayına hazır hale gelir. Web sitenizin yayınlanması için bir domain satın almalısınız. Bu domain sitenizin ismidir. Örn: firmaismi.com. Ve hosting satın alması yapılarak süreç tamamlanır. Web tasarım hizmeti alan müşterilerimiz için ilk yıl hosting ücretsiz olarak tarafımızdan sağlanmaktadır.

Web sitesi yapan firmalar

Web sitesi yapan firmalar arasında önemli bir yere sahip olan firmamız ile siz de profesyonel web tasarım sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web tasarım teklif formunu doldurmak ve işi uzmanına bırakmak.