Lisa Yazılım ve Bilişim Hizmetleri
Web tasarım fiyatlarıWeb tasarım süreci uzun bir süreçtir. Firmanızın web tasarım hizmeti için anlaşacağınız firmaya karar vermeden önce firmanın sizi tanıması için belli zaman ayırmanız gerekir. Aceleye getirilmiş web tasarım hizmeti kurumsal kimliğinizi olumsuz anlamda etkileyecek, size para kaybına neden olacaktır.
 
Çalıştığımız firmaları en az yöneticileri kadar iyi tanıyoruz! 
 
Uzman ekibimizle sektörünüzü, iş alanınızı, rakiplerinizi ve şirket vizyonunuzu analiz ederek sizi internet ortamında en iyi şekilde temsil edecek web tasarım projeleri geliştiriyoruz.
 
Web tasarım çalışmanız için freelance web tasarımcılarla veya web tasarım firmalarıyla çalışabilirsiniz. Web tasarım fiyatları konusunda freelance ve web tasarım firmaları arasında çok fazla fark olmadığı gibi, bir web tasarım firmasından hizmet almanız işin geleceği için daha iyi olacaktır. Web site fiyatları firmanızın sektörüne,rakiplerinizin güçlerine göre farklılık göstermekle birlikte her bütçeye uygun web tasarım çalışmalarımız vardır. Web tasarım çalışmalarımızı her firmaya özel olarak geliştirerek, maksimum fayda sağlıyoruz.
 

 

En Uygun Web Tasarım Fiyatları

En uygun web tasarım fiyatlarını arıyorsanız tam yerindesiniz. Çünkü İstanbul'da hizmet veren firmamız Lisa Yazılım; kurumsal firmalarla en uygun fiyatlara çalışan bir web tasarım şirketi olmuştur. Amaç uygun fiyatlara maksimum faydayı sağlamaktır ve müşterilerimizin internet sitelerini adeta bir kazanç kapısına dönüştürmelerini sağlamaktır.

Bu sebeple standart hazır bir web sitesini 100 TL gibi bir rakama 100 firmaya satmak yerine daha karakterli işleri, daha heyecanlı bir şekilde yapmayı kendimize amaç edinmiş bir firmayız. Sizin web sitenizi en az sizin kadar heyecan ve özveri ile yapıyoruz.

 

Almak istediğiniz hizmetle ilgili bize ulaşınız.

 

 

Bizden Haber Alın

E-mail adresini kayıt ederek, yeni gelişmelerden hızlı bir şekilde haber alabilirsiniz.

Adres: Sancak Sokak İstanbul, Türkiye . Reviewed by Kurumsal Müşteriler rated: 1765 / 10

Web Tasarım

Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, SEO, Özel Yazılım 02.04.2020
Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret, Kurumsal SEO, Web Yazılım
Lisa Yazılım