Lisa Yazılım, 2010 yılından bu yana Türkiye'nin dört bir yanında kurumsal ve bireysel müşterileri için yazılımlar üreten bir yazılım firmasıdır.

2010 yılında yalnızca masaüstü yazılım üreten firmamız zaman içerisinde gelişen teknolojilerle web ve mobil alanında da çalışmalarını sürdürmüştür. Günümüzde web teknolojileri çok kullanıldığı için müşterilerimize genellikle web alanında yazılımlar üretiyoruz. Bu yazılım bir muhasebe programı olabilir, bir müşteri takip programı olabilir, proje yönetim sistemi olabilir, ya da tamamen bunlardan bağımsız yalnızca size özel geliştirmeyi düşündüğün yazılım olabilir.

Her türlü yazılım ihtiyaçlarınızda çözüm üretmek için burada profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul Yazılım Firması

İstanbul yazılım firması, Lisa Yazılım olarak profesyonel masaüstü ve web tabanlı yazılım üretme işi yapıyoruz.

Tek yapmanız gereken info@lisayazilim.com adresine projenizi tanıtan bir bir mail göndermek veya özel yazılım teklif formunu doldurmak.

En uygun fiyatla, kurumsal ve profesyonel hizmet alacaksınız!

Profesyonel Yazılım Firması

Profesyonel yazılım firması Lisa Yazılım'dan yazılım desteği almak için tek yapmanız gereken iletişime geçerek kafanızda planladığınız projeyi anlatmak. Projeniz için İstanbul profesyonel yazılım firmaları arasında en uygun fiyatlı teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Özel yazılımın sürdürülebilirliği çok önemlidir. Hizmet alacağınız firmanın köklü ve güçlü referanslarının olması önemlidir. Çünkü zaman içerisinde ihtiyacınız olacak güncellemeler için destek alabilir olmalısınız. Aksi halde yaptır-bırak hem boşuna zaman,emek hem de boşuna para kaybedersiniz ki bizim 5 yıldır çalıştığımız müşterilerimizde sektörde yaşadıkları en büyük sıkıntı budur. Bu sebeple özel yazılım konusunda mutlaka profesyonel bir yazılım firması ile çalışmanızı öneriyoruz.

Özel yazılım çalışmalarınızda en uygun fiyatlı çalışacak yazılım firması olduğumuzu biliyoruz. Bizden özel yazılım fiyatı almadan çalışma yapmamanızı öneriyoruz.

Hemen info@lisayazilim.com adresine mail göndererek çalışmalarınıza start verebilirsiniz.